CLEAR ACTIVE ALIGNER

Mówi się, że twarz jest zwierciadłem naszej duszy. I czy to na zdjęciu, czy w życiu realnym to na naszą twarz patrzą ludzie w pierwszej kolejności. Czyż nie było by cudownie, gdyby nasza twarz odzwierciedlała radość, szczęście, piękno, które jest w nas?

CLEAR ACTIVE ALIGNER to coś więcej niż prostowanie zębów. Wszystkie nasze działania mają jeden cel: uzyskanie wymarzonego przez Ciebie uśmiechu.

CLEAR ACTIVE ALIGNER to zdejmowalne, przezroczyste nakładki, indywidualnie dopasowane do uzębienia każdego pacjenta.

Nakładki CLEAR ACTIVE ALIGNER w procesie leczenia, przesuwają stopniowo zęby. Każde małe przesunięcie oznacza zbliżanie się do nowego uśmiechu, szybko, bezpieczne i wygodne.

Nasz zespół i wykorzystywana najnowocześniejsza technologia digitalowa w ramach planowania i przebiegu procesów leczenia, eliminuje długie i kosztowne wizyty połączone z inwazyjnymi zabiegami – Naszego lekarza odwiedzasz co miesiąc, by skontrolować przebieg leczenia i pobrać kolejne sety nakładek- będziesz je zmieniać co 1-2 tygodnie, w zależności od programu leczenia.

Nakładki CLEAR ACTIVE ALIGNER są wygodne, łatwe do zakładania i zdejmowania, anatomicznie dopasowane do linii dziąseł, noszenie ich jest mniej bolesne, w porównaniu do tradycyjnych aparatów.

CLEAR ACTIVE ALIGNER zdejmujesz kiedy chcesz! Masz pytania? Zadzwoń dzisiaj 519 48 30 50.